دیدار نماینده استانی انجمن مددکاری اجتماعی ایران – گیلان با یکی از مصدومین حادثه کمک به زلزله زدگان

انجمن مددکاران اجتماعی گیلاننماینده انجمن مددکاری اجتماعی ایران شعبه گیلان خانم راد به اتفاق دو تن از اعضای انجمن استانی خانم احمدی لاکانی و آقای طلسچی در مورخ ۹۱/۷/۱۲از یکی از مصدومین حادثه گروه اعزامی به استان آذربایجان شرقی که از مددکاران اجتماعی بنام شهرستان تالش می باشد عیادت و دیدار نمودند.
آقای بابک جعفری مددکار اجتماعی مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان تالش به همراه تیم اعزامی از گیلان به استان آذربایجان شرقی مامور و متاسفانه دچار سانحه گردیده و از ناحیه دست ، سرو صورت و مهره های ستون فقرات دچار آسیب جدی گردید و همچنان تحت درمان و مداوا می باشد . اعضای انجمن استانی به نمایندگی از رییس محترم انجمن مددکاری اجتماعی ایران آقای موسوی چلک با آرزوی بهبودی کامل ضمن عیادت از ایشان از سعه صدر و تلاش بی وقفه همسر گرانقدر و مادر بزرگوار ایشان در بدست آوردن بهبودی نسبی نامبرده تقدیر و تشکر نمود و با پیگیری روند درمان آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و همیاری اعلام نمودند .
هم چنین با توجه به اینکه آقای جعفری از معدود مددکاران اجتماعی توانمند و سخت کوش خطه تالش و آستارا می باشند با دعوت از ایشان جهت عضویت در انجمن و استقبال ایشان و اعلام همکاری همه جانبه در جهت تحقق اهداف والای انجمن مددکاران اجتماعی ایران نسبت به تکمیل فرم عضویت و ثبت نام از نامبرده بصورت همزمان اقدام گردید. آرزومندیم تا با سلامت کامل و انرژی مضاعف شاهد همکاری و توسعه فعالیت در حوزه اجتماعی بویژه در خطه مستعد و نیازمند توجه بیشتر تالش و آستارا از جانب ایشان باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *