ارائه گزارش دانشگاه علمی کاربری سازمان زندانها به تهران

arm_madadkaranسرکار خانم صادقیان
با عرض سلام و وقت بخیر
پیرو هماهنگی از قبل به عمل آمده در مورخ ۴/۱۰/۹۱ نشستی با رییس مرکز آموزشی دانشگاه علمی کاربردی اداره کل زندانهای استان گیلان آقای مرادی و معاون ایشان آقای دری داشتم و نتایج ذیل بدست آمد:
۱-استقبال در خور توجه دانشگاه از فعالیت انجمن در استان و تمایل به گسترش همکاری در جهت ارتقا سطح علمی و عملی دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی با توجه به اقدام دانشگاه در خصوص اخذ مجوز کارشناسی تحت عنوان مددکاری قضایی! از کشور
۲- دعوت از نماینده انجمن شعبه گیلان جهت حضور در کلاس درس دانشجویان دوره کاردانی در ترم آخر به منظور تبیین اهداف انجمن و پرداختن به مباحث حیطه وظایف مددکاران اجتماعی در جامعه در هفته آینده چهارشنبه ساعت ۱۲ الی ۱۳:۳۰٫
۳-پرداختن به مبحث مهم کارورزی دانشجویان و اعلام آمادگی انجمن گیلان به منظور ساماندهی و تقبل سرپرستی کارورزی ها و معرفی دانشجویان به مراکز مختلف حوزه های رفاهی و اجتماعی با تدوین طرح پیشنهادی از سوی انجمن ( در دست اقدام)
۴-بازدید از امکانات آموزشی و کلاس های دانشگاه و اعلام همکاری همه جانبه از سوی دانشگاه به منظور برگزاری همایش ها ی مرتبط با انجمن .(ظرفیت سالن همایش ۲۱۰صندلی )
۵-پیشنهاد برگزاری جلسات هم اندیشی و توان افزایی مدرسین دانشگاه با انجمن در سطوح استانی و کشوری با توجه به اینکه اساتید دانشگاه فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی ، مدیریت و تاریخ (رییس دانشگاه)و…که عمدتا از کارکنان اداره کل زندانها بوده و دارای تجربیات عملی در زندانها (به عنوان) فعالیت مددکاری می باشند صورت می گیرد. (پیشنهاد نهایتا از سوی رییس دانشگاه ارائه شد)
۶- دعوت از ریاست دانشگاه و معاونشان به عنوان اعضای افتخاری درانجمن و ارائه فرم عضویت که ضمن استقبال از این امر مقرر شد تا فرم های عضویت به تعداد دانشجویان توسط انجمن تکثیر و در اختیار واحد آموزش قرار گیرد.
آنچه که از مهم ترین دغدغه مسئولین مربوطه مطرح گردیده امکان عدم استقبال کامل مدیر کل زندان از این قضیه بود که بنا به مذاکره ای که در آبان ماه امسال با استاد بزرگوار آقای موسوی چلک داشتم مقرر شده بود تا معرفی نامه یا تفاهم نامه ای جهت معرفی انجمن در سطوح استانی به چند اداره ارسال گردد. مزید امتنان خواهد بود تا مراتب به استحضار آقای موسوی و هیات مدیره محترم رسانده شود و در صورت امکان خبر موثق قابل ارائه ای تا هفته آینده در اختیار اینجانب جهت ارائه به دانشگاه مربوطه قرار گیرد . هم چنین مذاکره با سایر دانشگاههای علمی کاربردی همچون شهرداری، بهزیستی وپیام نور در دستور کار این شعبه قرار دارد. ارسال نقطه نظرات ارشادی مزید امتنان خواهد بود.
با احترام مجدد
کبری راد
نماینده انجمن مددکاری اجتماعی ایران
استان گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *